Aktualita

Celkem 6 uživatelů naší služby přijalo pozvání  ke společnému výletu " s vozíčkáři" , který pořádal pan Vojtěch Vlček dne 10.září 2011 pro handicapované lidi z Hrabyně.

Tentokráte se jelo do Kroměříže, především do známých zahrad. Poté se pokračovalo do Luhačovic, kde byl společný oběd a poté prohlídka lázeňského města. Zde byla možnost prohlédnutí celé kolonády, zajetí k pramenům i posezení při dětském vystoupení u Společenského domu. Nechyběl ani nákup suvenýrů a lázeňských oplatků nebo i známé lázeňské lihoviny.

Již po několik let se naši uživatelé zapojují do této akce, kterou pan Vlček pořádá právě pro lidi na tzv. vozíčku. Aby i tito spoluobčané mohli dojet k vytýčenému cíli, potřebují doprovod. A právě z tohoto důvodu se zapojilo do této poznávací cesty i "našich" šest chlapů. Všichni jednohlasně sdělili, že se výlet  vydařil a vyzařovala z nich  radost z  prožití  pěkného dne.

Tímto také děkujeme panu Vlčkovi za jeho pozvání na tento výlet i důvěru, kterou dal mužům, kteří mají za sebou ne zrovna "vzornou" minulost.