Aktualita

2012-01-05 09:11:43

VÁNOCE V NAŠEM SDRUŽENÍ

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem dárcům a spolupracovníkům, kteří nám pomohli připravit krásné vánoční svátky pro naše uživatele.

V první řadě to byl dar dvou vánočních stromků od Lesů ČR, jeden byl určen pro naše sdružení a mohl se vyjímat v kulturní místnosti našeho azylového domu, druhý jsme  předali Sestrám Matky Terezy, které sídlí v Ostravě – Přívozu a které se starají o opuštěnou mládež v této lokalitě.

K Vánocům patří také neodmyslitelně cukroví, které pro „naše chlapy“ napekly nejen místní ženy (paní Čechová), ale také naši přátelé a příznivci z okolí.

Jako každoročně, i letos, jsme dostali darem od Pekárny Maják ze Šilheřovic  vánočky, od dalších dárců  pak ovoce, zeleninu, kávu. Místní občané nám donesli také oblečení a obuv pro naše klienty.

Den před Štědrým dnem se společně setkali  všichni zaměstnanci sdružení i všichni ubytovaní uživatelé služby  k společnému obědu a následnému posezení při kávě a cukroví.  Při této příležitosti obdrželi všichni uživatelé 2  malé dárky od vedení sdružení. Ředitel sdružení poté poděkoval uživatelům, za jejich „celoroční práci“  a pomoc, jak pro  sdružení, tak i pro jiné lidi a organizace, se kterými jsme  spolupracovali.